Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wieluńsko - Sieradzka

For up to £250 Bonus for sports, use our exclusive bet365 Bonus www.abonuscode.co.uk Claim your bonus and start betting at bet365 now.

Wyniki oceny wniosków protestowych z Podejmowania działalności gospodarczej

W dniu 26 sierpnia 2021 roku o godz. 9.00 w Biurze LGD przy ul. Kilińskiego 23 w Wieluniu odbyło się  posiedzenie Rady Stowarzyszenia LGD „Ziemia Wieluńsko-Sieradzka” w sprawie złożonych do biura protestów  z  Podejmowania działalności gospodarczej.
 
            W posiedzeniu uczestniczyło 12 członków Rady Stowarzyszenia  zachowując skład Rady zgodnie z rozporządzeniem nr 1303/2013. W związku z tym możliwe było uruchomienie procedury weryfikacji wniosków oraz podjęcie stosownych uchwał.
 
Rada Stowarzyszenia dokonała ponownej analizy i oceny kryteriów których dotyczyły protesty dla poszczególnych wnioskodawców.
 
Zgodnie z Procedurami oceny i wyboru operacji w ramach LSR do wszystkich Wnioskodawców którzy złożyli protesty wysłana została korespondencja w której znajduje się pismo i uchwała z oceną kryteriów protestowych oraz uzasadnienie decyzji Rady Stowarzyszenia.
 
Protokół z posiedzenia do pobrania:
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Protokół.pdf)Protokół.pdf702 kB

Drukuj

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.
Instytucja zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.